Express Fleet Partner

Potrzebujesz samochodu dla swojej firmy? Skorzystaj z autorskiego programu Express Fleet Partner, dającego możliwość użytkowania samochodów w okresie od kilku miesięcy do kilku lat. Przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Jesteś zainteresowany kompleksowym
rozwiązaniem dla Twojej firmy?

Wybierz klasę samochodu, liczbę miesięcy i sprawdź cenę wynajmu

Cena wynajmu

Liczba miesięcy najmu
1
2
3
4
6
8
10
12
18
24
36
(+48) 123 000 300
Wyślij zapytanie
stawki wynajmu netto przy limicie 2000 km/mc

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Szczegóły oferty i jej dostępność potwierdzane będą przez pracownika wypożyczalni Express, w drodze indywidualnych uzgodnień.

Poniższy rysunek przedstawia cechy charakterystyczne dla poszczególnych linii produktowych dostępnych w wypożyczalni Express. Przenikanie się tych cech między usługami wynajmu pozwoliło na uzyskanie efektu synergii w postaci najbardziej elastycznej usługi wynajmu na polskim rynku jaką jest usługa Express Fleet Partner.

Express Fleet Partner to:
 • finansowanie parku (zwykle na stałej stopie %)
 • pokrycie rzeczywistej utraty wartości (szacowane z góry, w zależności od okresu eksploatacji i przebiegu)
 • ubezpieczenie AC/OC
 • pokrycie kosztów serwisowania samochodów
 • usuwanie szkód komunikacyjnych
 • assistance
 • zarządzanie ogumieniem
 • zapewnienie samochodów zastępczych
 • raporty zarządcze
 • całodobowa Infolinia Techniczna
 • karty paliwowe (opcja)

Formularz zapytania

Wypełnij formularz. Przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Informacje o najmie:

Prosimy wpisać dodatkowe oczekiwania co do liczby samochodów, wyposażenia, warunków wynajmu np. rodzaj silinika, klimatyzacja, GPS, typ nadwozia, lakier metaliczny, radio

Dane kontaktowe:

+
Klauzula informacyjna

Uprzejmie informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Holding 1 Spółka Akcyjna w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30- 403 Kraków oraz podmiot z grupy kapitałowej Holding 1 S.A od niej zależny tj. Express Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej wszystkie zwane Administratorem).
2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48334861986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl
3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu przygotowania oferty polegającego na przesyłaniu na Państwa adres e-mail oferty towarów i usług Administratora oraz na bezpośrednim kontakcie telefonicznym w celu przedstawienia oferty.
4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Przedstawiciela Administratora/ Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
5. Dane osobowe będą przetwarzane do 24 miesięcy od daty ich pozyskania.
6. Państwa dane mogą być udostępnione spółkom celowym powiązanym umowami z Administratorem celem realizacji umowy.

Express Rent a Car to największa wypożyczalnia samochodów w Polsce, oferująca wynajem aut z pełnym ubezpieczeniem, bez limitu kilometrów.

Nowe samochody. Najniższa cena, najlepsza oferta, najwyższa jakość obsługi. Rezerwacja internetowa, całodobowa infolinia handlowa i techniczna.