O Express Rent a Car


Jesteśmy liderem rynku wynajmu samochodów w Polsce, według klasyfikacji PZWLP, z własną flotą ponad 10 000 pojazdów oraz już ponad 20 letnim doświadczeniem. Dzięki szybkiej realizacji, uproszczonym procedurom i usługom dodatkowym – wynajem krótkoterminowy w Expressie to bardzo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Stawiamy na proste i kompleksowe rozwiązania by zaspokoić nawet najbardziej wymagającą potrzebę przemieszczania się osób prywatnych i firm. W Expressie wybierasz spośród wszystkich możliwych klas i rodzajów samochodów, w tym aut ciężarowych i specjalistycznych, a czas dostosowujesz do swoich potrzeb, od 1 dnia aż do kilku lat. W ostatnim czasie Express został wyróżniony prestiżowymi nagrodami, m.in. z „Najlepszy Produkt dla MSP 2015” nadany przez Gazetę Finansową, podwójny certyfikat „Rzetelny Outsourcer” 2015, 2016 przyznany przez Outsourcing Magazine oraz nagrodę Fleet Leadera 2016 za osiągnięcie, utrzymanie i umocnienie pozycji niekwestowanego lidera w usłudze wynajmu średnioterminowego dla firm.Express to:


Konkurencyjne ceny

Możesz wynająć samochód już od 85 zł za dobę! Wszystkie ceny są kwotami brutto, zawierającymi 23% VAT


Maksymalnie trzyletnie samochody

Nasze samochody są regularnie serwisowane i przygotowane do warunków sezonowych


Ubezpieczenie OC/AC w cenie wynajmu

W razie awarii lub wypadku nie poniesiesz żadnych kosztów i otrzymasz samochód zastępczy


Wynajem bez limitu kilometrów

Jeździsz tyle, ile potrzebujesz bez konieczności dopłat


Pomoc całodobowej infolinii

W razie problemów otrzymasz natychmiastową pomoc. Nasza infolinia działa 24h na dobę, przez cały rok


Rozbudowana sieć oddziałów

Znajdziesz nas w największych miastach Polski i na głównych lotniskach. Dostarczamy samochody do dowolnie wybranych miejsc


Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne w krótszych i dłuższych podróżach: nawigację GPS, bagażniki dachowe, foteliki dla dzieci i wiele innych.


Istniejemy na rynku polskim od 1989 roku, a od roku 1996 zajmujemy się profesjonalnie wynajmem samochodów oraz zarządzaniem flotami pojazdów. Express jest częścią Holdingu 1, w którego skład wchodzi również największa polska grupa dealerska (Grupa PGD). Motoryzacyjne pochodzenie, bliskość, kapitałowe związanie z Grupą PGD i stała obecność w branży są silnymi atutami wypożyczalni. Wiedza i zdobyte przez lata doświadczenia procentują dzisiaj tym, że nasze usługi uwzględniają szeroko zbadane potrzeby transportowe Klientów, a funkcjonowanie w strukturach holdingu daje wymierne korzyści w postaci efektów synergii, w każdej dziedzinie prowadzonego biznesu.


Lider rynku Rent a car w Polsce wg rankingu Books of Lists

Warsaw Business Journal

Najlepsza usługa flotowa w kategorii Short term rental

Najlepsza usługa flotowa w kategorii Short term rental
Wolisz zapytać nas o wynajem osobiście?

Możesz to zrobić telefonicznie za pośrednictwem naszej bezpłatnej infolinii

(+48) 123 000 300

Zadaj pytanie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, skorzystaj z formularza. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą. Każdą zgłoszoną kwestię traktujemy indywidualnie.

Przejdź dalej

Express Rent a Car to największa wypożyczalnia samochodów w Polsce, oferująca wynajem aut z pełnym ubezpieczeniem, bez limitu kilometrów.

Nowe samochody. Najniższa cena, najlepsza oferta, najwyższa jakość obsługi. Rezerwacja internetowa, całodobowa infolinia handlowa i techniczna.